• Full Time
  • Bucuresti

Companie specializată în servicii de outsourcing IT, care oferă soluții IT complete.

Recrutam Office Manager pentru unul dintre partenerii nostri care activeaza in industria IT.

Cerinte:

  • Cunostinte MS Office, nivel avansat;
  • Limba engleza, nivel avansat;
  • Cunostinte de contabiliate primara;
  • Studii superioare, reprezinta avantaj;
  • Experienta pe o pozitie similara in industria IT/Telecom, reprezinta un real avantaj;
  • Abilitati foarte bune de comunicare;
  • Abilitati foarte bune de relationare interpersonala;
  • Atentie la detalii;
  • Capacitate foarte buna de organizare a propriei activitati.

Responsabilitati:

  • Asigurarea repartizarii informatiilor primite din afara firmei, precum si a celor din exteriorul firmei, persoanelor carora li se adreseaza;
  • Sortarea si inregistrarea corespondentei primite;
  • Efectuarea contabilitatii primare;
  • Ofertare clienti;
  • Facturare;
  • Mentinerea legaturii cu furnizorii de produse de protocol;
  • Asigurarea protocolului;
  • Mentinerea relatiilor cu furnizorii si clientii companiei ( comenzi, livrari, documentatie de livrare, etc.);
  • Redactarea de documente.

Beneficii:

Tichete de masa si decontarea transportului.