• Full Time
  • București

Digital și Online Marketing

Recrutăm PPC Specialist pentru unul dintre partenerii noștri care își desfășoară activitatea în digital marketing.

Cerințele sunt următoarele:

–        Minim 2 ani experiență relevantă pe o poziție similară;

–        Experiență în gestionarea de campanii PPC pentru magazine on-line;

–        Capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan;

–        Cunoașterea limbii române la nivel excelent;

–        Limba engleză – nivel conversațional;

–        Creativitate;

–        Atenție la detalii;

–        Motivație pentru dezvoltarea profesională.

Responsabilitățile tale vor fi următoarele:

–        Identificarea și înțelegerea nevoilor clienților;

–        Înțelegerea particularităților domeniilor de activitate ale clienților;

–        Crearea și implementarea de campanii PPC în social media: Facebook, Google;

–        Urmărirea rezultatelor campaniilor;

–        Optimizarea campaniilor pentru a obține cel mai ridicat nivel de eficiență.

Beneficiile 🎁 tale vor fi:

–        Flexibilitate și autonomie în desfășurarea activității;

–        Posibilitatea de a avansa în carieră.