IT Software

Recrutăm Solution Arhitect pentru unul dintre partenerii noștri din domeniul IT.

Cerințele sunt următoarele:

Must-have

  • Cunoștințe avansate în tehnologiile de dezvoltare front-end (Javascript, HTML, CSS) și principii de codare.
  • Experiență de bază GIT.
  • Cunoștințe de lucru despre tehnologiile server-side și infrastructura web.
  • Înțelegerea solidă a unei varietăți de instrumente de programare și platforme de dezvoltare.
  • Experiență solidă în diverse condiții de aplicare (mobile, conexiuni intermitente, etc).
  • Capacitate de analiză, cu abilitatea de a vedea atât imaginea de ansamblu, cât și detaliile.
  • Abilitatea de a oferi o evaluare și o analiză aprofundată a problemelor tehnologice complexe.
  • Abilități excelente de rezolvare a problemelor.
  • Abilitati organizatorice avansate.
  • Abilități de comunicare și abilități de prezentare.
  • Experiență de minim 3 ani în dezvoltare software.

Nice-to-have

  • Experiență de lucru în frontend frameworks precum Angular, Vue sau React.
  • Cunoștințe avansate în tehnologiile de dezvoltare backend (PHP, MySQL, MongoDB), caching, load balancing
  • Optimizarea continuă a sistemelor și fluxurilor.
  • Cunoaștere temeinică a tehnicilor de estimare.

Responsabilitățile tale vor fi următoarele:

  • Dezvoltare și implementarea proiectelor IT.
  • Comunicarea cu clienții pentru a stabili cerințele proiectului.
  • Evaluarea fezabilității proiectului.
  • Identificarea celor mai eficiente soluții tehnice în funcție de proiect.
  • Integrarea produselor interne și externe pentru atingerea obiectivelor.
  • Utilizarea unei varietăți de instrumente și limbaje de programare, cu focus pe front-end.

Beneficiile 🎁 tale vor fi:

  • Pachet financiar motivant.
  • Posibilități de dezvoltare.
  • Mediu de lucru dinamic.

To apply for this job email your details to ana.zafiu@careerinvest.ro