Companie din domeniul serviciilor de curatatorie / Curatatorie haine

Recrutam Operator Receptie pentru unul dintre partenerii nostri, un important jucator in zona de curatatorii ecologice.

Cerinte:

– Cunostinte de limba engleza – nivel mediu
– Cunostinte MS Office
– Persoana serioasa si energica
– Abilitati de comunicare si relationare cu clientii.
– Studii medii (bacalaureat)
– Abilitati de comunicare si atentie distributiva

Responsabilitati:
– Primeste clientii care intra in punctul de lucru si preia comanda acestora, o inregistreaza si verifica produsele.
– Informeaza la cel mai inalt standard clientul, privind procedurile si serviciile companiei; raspunde cu promptitudine intrebarilor clientului privind serviciile de curatatorie-spalatorie pe care compania le ofera.
– Organizeaza produsele in ordine, tinand cont de comenzi.
– Preda comenzile clientilor in momentul in care acestia vin pentru ridicare.

Beneficii:

– Instruire profesionala – Cursuri gratuite
– Contract de munca, perioada nedeterminata
– Tichete de masa, bonusuri si prime