Test and Measurement

Recrutăm Sales Manager pentru unul dintre partenerii noștri care își desfășoară activitatea în furnizarea de soluții din domeniul metrologiei. Produsele sunt de tipul: scanare 3D, mașini de măsurat în coordonate, sisteme de achiziție date și altele. Produsele furnizate sunt implementate în proiecte de către universităși și institute de cercetere, în industria automotive, industria de apărare și alte domenii. Producătorii sunt în principal din Germania, Italia și Japonia.

Cerințele sunt următoarele:

–        Experiență pe o poziție similară;

–        Experiență pe segmentul Test and Measurement;

–        Experiență în vânzări B2B;

–        Studii tehnice;

–        Focus pe obiective;

–        Capacitatea de a forma și dezvolta echipa de vânzări.

Responsabilitățile tale vor fi următoarele:

–        Construirea unei echipe performante de vânzări: 2 vânzători pe fiecare zonă a țării;

–        Construirea unui plan și a unui training de inducție;

–        Motivarea echipei;

–        Creșterea vânzarilor.

Beneficiile 🎁 tale vor fi:

–        Pachet salarial motivant; bonusuri.

To apply for this job email your details to ana.zafiu@careerinvest.ro