• Full Time
  • București
  • This position has been filled

Digital Marketing

Recrutăm Chief Operating Officer pentru unul dintre partenerii noștri din domeniul digital marketing.

Cerințele sunt următoarele:

  • Experiență în management și leadership.
  • Experiență în crearea și implementarea sistemelor și proceselor la toate nivelurile companiei.
  • Cunoștințe și experiență în SEO Strategy.
  • Experiență în branding-ul de companie.
  • Experiență în managementul relațiilor de business.
  • Limba engleză – nivel avansat.

Responsabilitățile tale vor fi următoarele:

  • Acționează ca owner al companiei.
  • Implementează planul de business.
  • Identifică obstacolele, identifică soluții și le implementează.
  • Evaluează constant evoluția business-ului și procesul de atingere a obiectivelor.
  • Se asigură ca echipa este performantă și își îndeplinește responsabilitățile.
  • Înțelege nevoile echipei și oferă suportul necesar.
  • Evaluează echipa și oferă feedback constant.

Beneficiile 🎁 tale vor fi:

  • Salariu competitiv.
  • Bonusuri trimestriale.