Digital Marketing

Recrutăm Google Analytics Specialist pentru unul dintre partenerii noștri din digital marketing.

Cerințele sunt următoarele:

  • Experiență în Web Analytics, de preferat Google Analytics.
  • Cunoștințe Google Analytics 4.
  • CallRail.
  • CallTrackingMetrics.
  • Lead Docket, reprezintă un plus.

Responsabilitățile tale vor fi următoarele:

  • Utilizarea Google Analytics pentru configurarea, gestionarea utilizatorilor și documentația referitoare la confidențialitatea datelor.
  • Organizarea și urmărirea evoluției datelor.
  • Implementezi Google Analytics prin Google Tag Manager, configurând și personalizând instrumentele în mod corespunzător.
  • Identifici gap-urile în implementările existente și recomanzi soluții pentru a îmbunătăți colectarea datelor, pentru a asigura scalabilitatea și pentru a stabili cele mai bune practici.
  • Vei gestiona funcțiile și instrumentele de urmărire a analizelor web și vei propune acțiuni de îmbunătățire.
  • Setarea campaniilor Google.
  • Participarea la discuțiile cu clienții și prezentarea rapoartelor.

Beneficiile 🎁 tale vor fi:

  • Pachet financiar motivant.
  • Training-uri.
  • Posibilitate de dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru plăcut.