Digital Marketing

Recrutăm SEO Lead pentru unul dintre partenerii noștri din digital marketing.

Cerințele sunt următoarele:

  • Experiență pe o poziție similară – 3 ani.
  • Limba engleză – nivel avansat.
  • Experiență de lucru în: Screaming Frog, Majestic, Ahrefs, SEMrush, Google Analytics.
  • Excel – nivel avansat.
  • Abilități excelente de comunicare și prezentare.
  • Gândire logică și analitică.
  • Atenție la detalii.
  • Abilități de organizare.
  • Proactivitate.
  • Focus pe rezultate.
  • Pasiune pentru domeniu.

Responsabilitățile tale vor fi următoarele:

  • Asigurarea eficientizării activității și atingerii obiectivelor la nivel de echipă.
  • Asigurarea calității rapoartelor SEO: rapoarte cuvinte cheie, analiza competiției, analiză backlinks.
  • Asigurarea feedback-ului necesar echipei pentru îmbunătățirea raportelor SEO.
  • Urmărirea evoluției site-urilor în Google Analytics.
  • Stabilirea soluțiilor necesare pentru îmbunătățirea activității de SEO.
  • Training-uri pentru colegii noi.
  • Coordonarea echipei.

Beneficiile 🎁 tale vor fi:

  • Pachet financiar motivant.
  • Training-uri.
  • Posibilitate de dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru plăcut.