• Full Time
  • Cluj-Napoca

Distribuție Echipamente Medicale

Recrutăm Reprezentant Vânzări – Dispozitive Medicale pentru unul dintre partenerii noștri din domeniul distribuției de echipamente medicale.

Cerințele sunt următoarele:

  • Studii superioare în domenii precum: medicină, chimie, biologie, inginerie medicală.
  • Experiență pe o poziție similară – minim 1 an.
  • Permis de conducere, categoria B.
  • Limba engleză – nivel avansat.
  • Microsoft Office – nivel avansat.
  • Abilități foarte bune de comunicare și prezentare.
  • Bună capacitate de organizare a activității.
  • Focus pe obiective.
  • Disponibilitate pentru deplasări – 80% din timp.

Responsabilitățile tale vor fi următoarele:

  • Gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi.
  • Identificarea de noi oportunităţi de business în zona alocată.
  • Vizite la potențiali clienți, precum și la clienții din portofoliu.
  • Realizarea activităților de prezentare, promovare, negociere şi vânzare a produselor în conformitate cu politicile comerciale ale companiei.
  • Reprezentarea companiei în piaţa de profil.
  • Urmărirea realizării planului propriu de vânzări: lunar, trimestrial, anual.
  • Realizarea şi transmiterea ofertelor de produse, servicii către clienții din portofoliu.
  • Realizarea rapoartelor de activitate.
  • Urmărirea realizării plăților de către clienții din portofoliu.

Beneficiile 🎁 tale vor fi:

  • Pachet salarial atractiv.
  • Telefon de serviciu.
  • Laptop de serviciu.
  • Automobil de serviciu.
  • Evaluarea performanței la fiecare 12 luni, cu posibilitatea majorării salariale.
  • Pregătire tehnică de specialitate.
  • Training-uri de dezvoltare a abilităților specifice activității.
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională în cadrul companiei.