• Full Time
  • Cluj-Napoca

Domeniul Energetic

Recrutăm Specialist Resurse Umane pentru unul dintre partenerii noștri din domeniul energetic.

Cerințele sunt următoarele:

  • Studii superioare relevante în domeniu.
  • Experiență de minimum 3 ani pe o poziție similară și competențe la nivel avansat în procesele de recrutare, selecție, integrare personal.
  • Experiență în gestionarea proceselor de recrutare pentru roluri tehnice, constituie avantaj.
  • Cunoștințe despre procesele de evaluare, managementul conflictelor, dezvoltare organizațională și motivare a angajaților.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Abilități de relaționare, empatie.
  • Atenție la detalii, proactivitate și organizarea eficientă a activității.

Responsabilitățile tale vor fi următoarele:

  • Comunicarea și crearea împreună cu managerii de departamente a profilului candidatului.
  • Utilizarea celor mai potrivite metode de recrutare și atragere a talentelor.
  • Realizarea și publicarea anunțurilor de recrutare.
  • Identificarea candidaților compatibili, suținerea interviurilor, selecția si propunerea acestora mai departe catre managerii de departamente.
  • Comunicarea permanentă cu managerii de departamente, oferirea de feedback candidaților, implicarea în procesul de integrare, evaluare, motivare si dezvoltare a angajaților.
  • Coordonarea activității HR Assistant.

Beneficiile 🎁 tale vor fi:

  • O echipă deschisă, colegi tineri și prietenoși.
  • Abonament lunar de sănătate la clinica privată Regina Maria.
  • Prime.
  • Bonus anual.
  • City-break  & teambuilding.
  • Zile de concediu de odihnă suplimentare în funcție de vechimea în cadrul companiei.
  • Laptop si telefon de serviciu.