Energie Regenerabila

Recrutăm Electrician pentru unul dintre partenerii noștri din domeniul energetic.

Cerințele sunt următoarele:

  • Cunoștințe în domeniul instalațiilor de alimentare și utilizare a energiei electrice.
  • Minim 1 an experiență în realizarea lucrărilor de instalații electrice, civile, industriale.
  • Disponibilitate pentru deplasări în țară, cu o durată de pâna la 5 zile pe săptămână.
  • Autorizație ANRE – constituie avantaj.

Responsabilitățile tale vor fi următoarele:

  • Echiparea electrică și mecanică a tablourilor electrice, conform proiectului tehnic și a specificațiilor de produs.
  • Instalarea și racordarea tablourilor electrice, realizarea circuitelor aferente.
  • Instalarea contoarelor pentru măsurarea energiei electrice și conectarea acestora la instalația beneficiarului.
  • Realizarea lucrărilor de alimentare cu energie electrică, linii electrice subterane și aeriene, instalații de împământare.
  • Realizarea lucrărilor premergătoare pentru instalarea posturilor de transformare și conexiunilor aferente.
  • Distribuirea structurii de susținere a panourilor fotovoltaice și asamblarea acesteia, precum și instalarea panourilor fotovoltaice, realizarea traseelor/ circuitelor electrice.
  • Asigurarea verificărilor necesare pentru punerea în funcțiune a instalației.
  • Activități la înălțime (linii electrice aeriene, posturi de transformare, sisteme fotovoltaice pe acoperiș).

Beneficiile 🎁 tale vor fi:

  • Abonament la o rețea privată de sănătate.
  • Prime de Paște și de Crăciun.
  • Cadou din partea companiei pentru aniversarea zilei de naștere.
  • Bonsuri acordate pentru rezultate deosebite.

To apply for this job email your details to ana.zafiu@careerinvest.ro