• Full Time
  • București

IT

Cerințele sunt următoarele:

–        Minim 1 an experiență pe o poziție similară;

–        Studii în Mecanică/ Inginerie electronică/ Fizică/ Mecatronică și robotică/ Chimie și fizică moleculară/ Inginerie electrică și computerizată/ Inginerie informatică;

–        Capacitate de înțelegere a etapelor unui proiect;

–        Experiență în Object Oriented coding;

–        Problem solving;

–        Result oriented;

–        Inițiativă și autonomie în gestionarea task-urilor;

–        Abilități de comunicare excelente.

Responsabilitățile tale vor fi următoarele:

–        Vei face parte din echipa de delivery al cărei obiectiv este maparea proceselor de business/ IT/ rețea ale clienților pe platforma Cortex-Intelligent Automation;

–        Aplicarea metodologiei de livrare AGILE.

Beneficiile 🎁 tale vor fi:

–        Mediu de lucru cu specific intraprenorial;

–        Work – life balance;

–        Autonomie în organizarea task-urilor;

–        Flexibilitatea programului;

–        Bonusuri;

–        Asigurare medicala;

–        Tichete de masa.