• Full Time
  • București

IT

Cerințele sunt următoarele:

–        Experiență de minim 7 ani în vânzări și un minim de 3 ani în vânzări de soluții software;

–        Experiență în gestionarea unui portofoliu de clienți enterprise;

–        Capacitate de automotivare;

–        Capacitate decizională ridicată;

–        Fler in relația cu clienții;

–        Abilități de comunicare, de negociere și de prezentare excelente.

Responsabilitățile tale vor fi următoarele:

–        Identificarea și crearea oportunităților de business;

–        Identificarea clienților enterprise și dezvoltarea rețelei de parteneri;

–        Negocierea condițiilor comerciale;

–        Participarea la evenimente de business;

–        Creșterea vânzărilor.

Beneficiile 🎁 tale vor fi:

–        Mediu de lucru cu specific intraprenorial;

–        Work – life balance;

–        Autonomie în organizarea task-urilor;

–        Flexibilitatea programului;

–        Bonusuri;

–        Asigurare medicala;

–        Tichete de masa.