• Full Time
  • București

Measuring instruments supplier

Recrutăm Sales Engineer pentru unul dintre partenerii noștri care își desfășoară activitatea în domeniul furnizării de produse de monitorizare online a apei, precum și furnizarii de echipamente de laborator.

Cerințele sunt următoarele:

–        Absolvent chimie, fizică, electrotehnică;

–        Minim 1 an experiență în vânzări industriale, aparatură de laborator sau instrumentație, automatizari;

–        Limba engleză – nivel avansat;

–        Permis de conducere, categoria B;

–        Foarte bune abilități de comunicare și relaționare.

Responsabilitățile tale vor fi următoarele:

–        Emiterea ofertelor tehnico-financiare;

–        Identificarea și vizitarea companiilor de pe zona repartizată, construirea și menținerea relațiilor de business;

–        Implicarea proactivă in proiectele în curs de desfășurare;

–        Organizarea de simpozioane și demonstrații cu echipamente ;

–        Participarea la licitații: identificarea produselor corespunzătoare, întocmirea ofertelor financiare și tehnice, încărcarea documentelor în SICAP.

Beneficiile 🎁 tale vor fi:

–        Masina de serviciu;

–        Salariu  + comision la vanzare;

–        Tichete de masă;

–        Bonusuri anuale;

–        Cursuri de instruire în țară și în străinatate la sediile producatorilor.