• Full Time
  • București

Resurse Umane

Cerințele sunt următoarele:

–        Experiență de minim 3 ani pe o poziție similară;

–        Cunoștinte solide despre legislație și administrare de personal, reprezintă criteriu eliminatoriu;

–        Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat, reprezintă criteriu eliminatoriu;

–        Studii superioare de specialitate în domenii precum: psihologie, sociologie, resurse umane sau comunicare;

–        Cunoștințe despre modalități de evaluare și recompensare;

–        Capacitate de analiză și atenție la detalii;

–        Inteligență emoțională;

–        Fermitate și discreție;

–        Obiectivitate;

–        Tact profesional;

–        Interes pentru propria dezvoltare profesională.

Responsabilitățile tale vor fi următoarele:

–        Administrarea personalului;

–        Actualizarea permanentă cu privire la modificările legislative;

–        Efectuarea înregistrărilor în REVISAL;

–        Recrutare și selecție;

–        Gestionarea proceselor de onboarding;

–        Gestionarea exit interview-urilor;

–        Stabilirea și implementarea politicilor de evaluare și recompensare;

–        Oferirea de consultanță pentru middle și top management-ul companiei;

–        Medierea situațiilor conflictuale;

–        Organizarea evenimentelor formale și informale dedicate angajaților.

Beneficiile 🎁 tale vor fi:

–        Oportunități reale de dezvoltare profesională;

–        Lucrul într-un mediu în continuă dezvoltare;

–        Abonament medical la o clinică privată;

–        Salariu atractiv;

Dacă ești gata pentru o nouă provocare profesională, trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail: ana.zafiu@careerinvest.ro