• Full Time
  • Bucuresti

Servicii EDI

Recrutam Customer Support pentru unul dintre partenerii nostri, care activeaza in piata de servicii EDI

Cerinte
– Capacitate de analiza si sinteza
– Atentie la detalii
– Capacitate de organizare a propriei activitati
– Bune abilitati de comunicare, cooperare, organizare si prioritizare a datelor in vederea respectarii termenelor limita.
– Spirit de echipa
– Interes crescut pentru dezvoltarea personala si profesionala
– Adaptabilitate, capacitatea de a fi proactiv(a)
– Capacitatea de acumulare de informatii multiple si complexe

Descrierea jobului

– Verificari punctuale solicitate de catre clienti, identificarea situatiilor si transpunerea acestora in solicitari catre celelalte departamente implicate
– Acordarea de suport telefonic clientilor care nu utilizeaza solutiile tehnice de semnalare a incidentelor de ordin tehnic
– Respectarea procedurilor interne, utilizarea aplicatiilor interne de tip ServiceDesk, CRM si alte tool-uri utilizate in cadrul departamentului.

Beneficii

– tichete de masa

– asigurare medicala