• Full Time
  • Cluj

Servicii și Soluții pentru Optimizarea Consumului de Energie

Recrutăm Inginer Proiectant – Instalații Electrice pentru unul dintre partenerii noștri care oferă servicii și soluții pentru optimizarea consumului de energie.

Cerințele sunt următoarele:

–        2 ani experiență pe o poziție similară;

–        Experiență de lucru în instalații de medie tensiune;

–        Experiența de lucru în instalații de joasă tensiune reprezintă un plus;

–        Studii universitare în domeniul instalațiilor;

–        Atestare ANRE, minim gradul 2A;

–        Competențe de lucru în AUTOCAD;

–        Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat;

–        Atenție la detalii;

–        Disponibilitate pentru deplasări pentru proiectele din țară – aproximativ 20% din timp;

–        Permis conducere, categoria B.

Responsabilitățile tale vor fi următoarele:

–        Identificarea celor mai potrivite soluții pentru proiecte;

–        Prezentarea proiectelor către client;

–        Realizarea antemăsurătorilor și măsuratorilor necesare în situ/  teren;

–        Menținerea legăturii cu producătorii și furnizorii de echipamente/ instalații/ soluții;

–        Elaborarea desenelor de concept, desenelor de ansamblu, desenelor de detaliu, memoriilor tehnice și caietelor de sarcini;

–        Gestionarea documentației tehnice;

–        Obținerea avizelor/ autorizațiilor de la instituții;

–        Asigurarea asistenței tehnice/ supervizarea lucrărilor din șantier atunci când este cazul;

–        Adaptarea în proiect a cerințelor specifice ale Beneficiarului;

–        Supervizarea etapelor/ specialităților de proiect atribuite – faze determinante, punerea în funcțiune si rezultatelor obținute;

Beneficiile 🎁 tale vor fi:

–        Gestionarea unor proiecte complexe care te vor ajuta sa te dezvolți profesional;

–        Tichete cadou;

–        Asigurare medicală;

–        Zile de concediu extra;

–        Bonusuri de performanță;

–        Teambuild-uri și city break.