Startul profesional reprezinta un moment important pentru orice tanar, fiind asociat cu: tendinta catre independenta financiara, integrarea in domeniul de activitate pe care l-a studiat, un nivel de autonomie mai mare, largirea cercului social, construirea de raporturi psiho-profesionale.

Pentru ca accesul pe piata muncii sa fie mai facil, este important ca tinerii sa isi dezvolte o serie de abilitati, cum sunt:

Obiectivitatea

Este important ca la inceput de cariera tinerii sa-si seteze intr-un mod obiectiv asteptarile atat din perspectiva financiara, cat si din perspectiva pozitiilor pentru care aplica.

Astfel incat, este indicat sa fie transmis CV-ul catre pozitii care solicita un nivel de experienta entry level, iar nivelul salarial solicitat sa fie corect adaptat la piata muncii.

In acest fel, va fi minimizat riscul de a nu primi invitatii la interviul de angajare sau de a nu fi selectat in urma procesului de recrutare.

Capacitatea de a comunica asertiv

Pe parcursul procesului de recrutare, este esential ca persoanele aflate la inceput de drum profesional, sa comunice cu reprezentantii angajatorului intr-o maniera asertiva. Astfel incat, este recomandat sa adreseze intrebarile care sa-i ajute sa decida daca pozitia respectiva li se potriveste sau nu si de asemenea, sa ofere raspunsuri relevante si autentice.

Capacitatea de a lua decizii

Pentru a alege intre mai multe oferte de angajare este important sa existe abilitatea de le analiza atat din perspectiva avantajelor, cat si a dezavantajelor.

Este recomandat ca tinerii sa stie cat mai concret care sunt asteptarile lor atat de la pozitia in sine, cat si de la mediul organizational in care isi vor desfasura activitatea. In acest fel, vor avea posibilitatea sa ia decizia cea mai potrivita pentru ei.

Capacitatea de a seta obiective pe termen mediu si lung

Sunt situatii in care desi o oferta de angajare include beneficii foarte atractive pe termen scurt, de fapt, sa fie dezavantajoasa pe termen mediu si lung.

De exemplu, sunt cazuri in care pachetul financiar corespunde nivelului asteptat, insa respectiva pozitie este intr-un domeniu diferit de cel studiat.

O astfel de alegere, are ca efect in timp, indepartarea de domeniul de activitate potrivit.

Capacitatea de asumare a responsabilitatii

Viata profesionala implica o serie de responsabilitati, asa incat este important ca tinerii sa-si dezvolte capacitatea de asumare a acestora.

Asumarea responsabilitatii pentru activitatea desfasurata presupune: gestionarea corecta a sarcinilor implicate de post, respectarea termenelor limita, asumarea greselilor, capacitatea de a solicita ajutorul in cazul in care situatia o impune, s.a.m.d.

Disponibilitatea de a invata constant lucruri noi

Baza teoretica construita prin prisma studiilor este foarte importanta, intrucat ii ajuta pe tineri sa-si dezvolte un mod de a gandi specific respectivului domeniu. Insa, este la fel de important, ca procesul de invatare sa continuie atat la locul de munca, cat si prin prisma participarii la cursuri, training-uri si workshop-uri de specialitate.

Capacitatea de integrare intr-un grup nou

Succesul procesului de integrare este atat responsabilitatea angajatorului, cat si a noului angajat.

Atat in situatia in care pozitia ocupata presupune lucrul in echipa, cat si in cea in care presupune lucrul individual, este necesara o buna capacitate de integrare.

Accesul pe piata muncii poate fi facil, daca tinerii isi seteaza corect asteptarile si daca au propriile criterii de alegere a pozitiilor care sunt de interes pentru ei.

Articol publicat si pe cariereonline.ro.